Acasă Stiri Galati Un bărbat decedat a fost scos de pompieri dintr-un canal de irigații...

Un bărbat decedat a fost scos de pompieri dintr-un canal de irigații în localitatea gălățeană Negrea

212
0

Share0

Luni, 28 iulie, în jurul orei 17.00, Inspectoratul pentru Situații de Urgență „General Eremia Grigorescu” al județului Galați a fost solicitat să intervină pentru degajarea unei persoane înecate într-un canal de irigații…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentAmbarcațiune cu turiști, răsturnată în Delta Dunării. Patru persoane sunt resuscitate, altele sunt date dispărute
Articolul următor28 Iulie – Ziua Națională a Ambulanței din România. „Recunoștință pentru cei care salvează vieți, în fiecare zi!”