Elevele de 10 la BAC, premiate de Primăria Ploiești cu 1000 de lei

    113
    0

    Primăria Ploiești le-a premiat astăzi pe cele trei eleve din Municipiu care au obținut media 10 la examenul național de Bacalaureat.

    Este vorba de Cîrstea Alexandra Gabriela – Colegiul Național “I.L. Caragiale” Ploiești, Popescu Daria Maria – Colegiul Național “Mihai…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentDeclarațiile liderilor grupurilor politice care au absentat de la ședința de consiliu local de joi, 31 iulie și reacția primarului Anghelescu!
    Articolul următorDosare penale pentru doi șoferi din Olt. Unul dintre ei, prins cu alcoolemie mare la volan/ FOTO