Primăria Ploiești le-a premiat astăzi pe cele trei eleve din Municipiu care au obținut media 10 la examenul național de Bacalaureat.
Este vorba de Cîrstea Alexandra Gabriela – Colegiul Național “I.L. Caragiale” Ploiești, Popescu Daria Maria – Colegiul Național “Mihai…