Carantină la Floreasca, după drama ploieștencei Lavinia Vlad

    117
    0

    Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a reacționat la povestea Laviniei Vlad, ploieșteanca de 37 de ani, care a ajuns în comă la Spitalul Floreasca, cu arsuri pe 70% din corp, după ce și-a scos copiii din locuința cuprinsă de flăcări. În urma controlului sanitar făcut de…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentVineri seara, conducătorii auto, au claxonat minute în șir, blocați în trafic, la o coadă uriașă de peste 5 kilometri, în frontiera Giurgiu! Timpii de așteptare sunt tot mai mari…
    Articolul următorVremea Bobota, Salaj. Vremea Azi. 3, 5, 7 zile