Paris Saint-Germain a cucerit în premieră Supercupa Europei, după ce a învins Tottenham, echipa lui Radu Drăgușin

    219
    0

    Formaţia Paris Saint-Germain a câştigat, miercuri seară, pentru prima dată Supercupa Europei, reuşind o revenire spectaculoasă în confruntarea cu echipa lui Radu Drăguşin, Tottenham, disputată la Udine. PSG a fost condusă cu 2-0, a egalat in extremis la 2-2 şi apoi s-a…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentMinistrul agriculturii în vizită de lucru la Brăila – ProBraila
    Articolul următorFundeni face un pas important spre modernizare – zonă pietonală cu parc, spații verzi și stații de încărcare auto