O după-amiază de relaxare la pescuit s-a transformat într-o tragedie în localitatea Buturugeni. Un bărbat de 33 de ani și-a pierdut viața după ce a intrat în apă pentru a se răcori și nu a mai reușit să iasă la mal.
Martorii au alertat imediat autoritățile, iar la fața locului…