Acasă Stiri Giurgiu Mitocanii orașului și-au făcut „sediu” pe o bancă a unui bloc de...

Mitocanii orașului și-au făcut „sediu” pe o bancă a unui bloc de pe Bulevardul Mihai Viteazu!

235
0

Mare mizerie, mare în fața blocului 611, de pe Bulevardul Mihai Viteazu din municipiul Giurgiu.
”În fiecare noapte, vin tineri care stau pe băncile instalate, fumează, beau , iar la plecare lasă în urma lor ambalaje, sticle și zeci de chiștoace, deși tomberonul se află  la doar 5…

Articolul precedent(VIDEO) Amenzi și accidente în primele două zile de minivacanță în Dolj
Articolul următorTrafic aglomerat pe DN1 Brașov – Ploiești. Rute ocolitoare