Trei șoferi prinși la volan sub influența alcoolului în Gorj

    182
    0

    Polițiștii gorjeni au depistat mai mulți conducători auto care se aflau la volan după ce au consumat băuturi alcoolice. Toți au fost testați cu aparatul etilotest, iar în urma rezultatelor au fost întocmite dosare penale.

    Primul caz a avut loc pe 16, când polițiștii Secției 1…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentFOTO | „Ziua Cânepii”, sărbătorită la Geoagiu de Sus, în comuna Stremț: Peste 200 de oameni au participat la atelierele de meșteșuguri. Expoziție de cămeși brodate pe pânză de cânepă
    Articolul următorDeputat Alexandru Andrei: „Fie ca protectoarea marinarilor români, Sfânta Fecioară Maria, să vă însoţească şi să vă ocrotească, oriunde veţi fi!”