Consiliul Județean Dâmboviţa organizează în această toamnă o nouă ediție a programului de internship în cadrul instituției – a anunțat președintele Corneliu Ștefan. „Trei luni de experiență pentru absolvenții de studii superioare alături de colegii noștri, în mijlocul unei…