Ministrul Sănătății: Primul Centru de Mari Arşi din România va fi finalizat la sfârşitul acestui an

    131
    0

    La finalul acestui an se vor încheia lucrările la primul Centru de Mari Arşi care se află în construcţie la Timişoara., a anunţat Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rogobete.

    În primăvara anului viitor urmează să fie dat în folosinţă un al doilea astfel de Centru, cel de la Târgu…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentCUTREMUR de 4,4 grade resimțit și în Alba: Unde s-a produs. MĂRTURII
    Articolul următorBătaie generală la Tecuci – Reperul