La finalul acestui an se vor încheia lucrările la primul Centru de Mari Arşi care se află în construcţie la Timişoara., a anunţat Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rogobete.
În primăvara anului viitor urmează să fie dat în folosinţă un al doilea astfel de Centru, cel de la Târgu…