Doi bărbați care au furat bere dintr-o benzinărie au vrut să scape de jandarmi sărind într-un râu

    182
    0

    Doi bărbați, de 29, respectiv 30 de ani, s-au ales cu dosar penal, după ce au furat mai multe sticle de bere dintr-o benzinărie din Bacău, informează ȘtirileProTV.

    Un echipaj de jandarmi care era în zonă a pornit pe urmele lor, imediat după furt.

    Când au observat că sunt urmăriți,…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentVIDEO | Grădină și panouri fotovoltaice, ideea inedită a unui informatician din Alba: Roșii, ardei și gogoșari, cultivate pe acoperișul unei case
    Articolul următorStruguri de vin direct de la producător