Doi bărbați, de 34 și 35 de ani, au fost accidentați, aseară, pe șoselele din județul Dâmbovița. Primul eveniment rutier a avut loc în jurul orei 20:40, în Moroeni, iar cel de-al doilea s-a produs la ora 22:15, în Miulești, comuna Odobești. În ambele cazuri,…
Acasă Stiri Dambovita Doi pietoni accidentați în județul Dâmbovița. Bărbații au fost duși la spital...