Acasă Stiri Dambovita Doi pietoni accidentați în județul Dâmbovița. Bărbații au fost duși la spital...

Doi pietoni accidentați în județul Dâmbovița. Bărbații au fost duși la spital – incomod-media.ro

142
0

Doi bărbați, de 34 și 35 de ani, au fost accidentați, aseară, pe șoselele din județul Dâmbovița. Primul eveniment rutier a avut loc în jurul orei 20:40, în Moroeni, iar cel de-al doilea s-a produs la ora 22:15, în Miulești, comuna Odobești. În ambele cazuri,…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentRecomandare de carte – „Gomora” de Roberto Saviano
Articolul următorMinistrul Apărării: „Vom colabora cu Ucraina la dezvoltarea de produse militare”