Divizionara terță CSM Unirea Alba Iulia, eliminată de FC Botoșani în Cupa României! Pelici: „Meritam mai mult, am fost echipa mai bună”
CSM Unirea Alba Iulia a pierdut pe „Cetate”, în play-off, cu FC Botoșani, scor…
Divizionara terță CSM Unirea Alba Iulia, eliminată de FC Botoșani în Cupa României! Pelici: „Meritam mai mult, am fost echipa mai bună”
CSM Unirea Alba Iulia a pierdut pe „Cetate”, în play-off, cu FC Botoșani, scor…