Un cititor ne-a trimis pe adresa redacției o înregistrare ( Video ) , care surprinde starea dezastruoasă a parcului de pe Șoseaua Sloboziei. Din imagini reiese clar că ceea ce ar trebui să fie un loc de relaxare și joacă pentru copii s-a transformat într-un spațiu insalubru, degradat…