Bunurile Nordis, din nou sub sechestru după ce alte 230 de persoane au depus plângeri

    81
    0

    După ce, zilele trecute, instanţa a anulat sechestrul pe bunurile grupului şi a dat undă verde la tranzacţii, DIICOT a pus din nou sechestru pe o parte din apartamentele și terenurile Nordis. Au apărut 230 de noi plângeri, iar ancheta a fost extinsă.

    Alţi 230 de oameni îşi cer banii…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentImportant! Părinții din Pietrari își pot înscrie copiii la after school în comună
    Articolul următorSuspectul tentativei de omor de la Surani a fost arestat