Sindicalist după discuția cu premierul: „Am vorbit cu un perete”

    106
    0

    Simion Hăncescu, liderul sindicaliștilor din Educație, a amenințat cu boicotarea deschiderii anului școlar, după întâlnirea cu premierul Bolojan. Contactat de observatorulph.ro, liderul FSLI a precizat faptul că discuțiile s-au purtat cu „un perete, total indiferent în fața…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentFOTBAL. Liga III-a, seria a 5-a: Egal, la debut, pentru „Axi Arena Adunații Copăceni”
    Articolul următorArgeș: Incendii multiple, arde violent!