Ploieșteanca în vârstă de 37 de ani, care a intrat în foc la propriu pentru a-și salva băiețeii din locuința mistuită de flăcări, se simte mai bine. După 53 de zile petrecute la Floreasca, spital unde a contactat numeroase infecții nosocomiale, printre care și candida auris,…