Polițiștii rutieri din județul Galați au depistat doi conducători auto care au pus în pericol siguranța traficului, circulând cu viteze mult peste limita legală. Unul dintre aceștia a fost prins de două ori în mai puțin de 15 minute, iar celălalt consumase alcool înainte de a se…
Acasă Stiri Galati Doi șoferi vitezomani, depistați în aceeași zi pe drumurile din județul Galați....