Bancul zilei

    171
    0

    Pe vremea lui Ceaușescu, un oltean își cumpără Oltcit și pleacă cu el la București ca să îl probeze.După vreo 2 ore dă telefon acasă la nevastă-sa:

    Leano totul e ok, ajunsei la București, mașina merge bine, acum o să plec inapoi spre casă.Trece o zi, trec două zile, a…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentA încetat din viață Sorin Stanciu, președinte al Uniunii Ziariștilor Profesioniști din România – incomod-media.ro
    Articolul următorSenator Gabriela HORGA: „Guvernul Ilie Bolojan și-a angajat răspunderea în fața Parlamentului pentru un pachet amplu de reforme, care vizează sănătatea, companiile de stat, autoritățile de reglementare, reforma fiscală!”