Cum a fost prima zi de școală la Colegiul Pedagogic Ploiești

    214
    0

    Luni, 8 septembrie, la Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” din Ploiești a avut loc festivitatea de deschidere a noului an școlar. Evenimentul a început în jurul orei 9:00 dimineața și a strâns în curtea liceului elevi din toate clasele, părinți și profesori.

    Ceremonia de…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentTânăr bănuit de producerea unui accident, reţinut de poliţişti
    Articolul următorFOTO | Artiști plastici din întreaga țară, la Alba Iulia: Expoziția cu lucrările lor poate fi văzută timp de o săptămână la Palatul Principilor