Am participat duminica trecută la dezbaterea organizată de Asociația Ploiești pentru oameni cu tema: Ce facem cu Dâmbu? Dialog pentru viitor.
M-am bucurat să văd, pe malul Dâmbului, locuitori din cartierul Mihai Bravu, reprezentanți ai autorităților locale, ecologiști, arhitecți,…