Compania de Apă Târgoviște Dâmbovița informează consumatorii că, în perioada 15–16 septembrie 2025, se vor executa lucrări programate de igienizare periodică a rezervoarelor de apă potabilă din mai multe localități ale județului Dâmbovița, ceea ce va impune…
Acasă Stiri Dambovita Atenție, se oprește furnizarea apei în comunele Șelaru, Morteni și Crângurile –...