Doi bărbați din Mănești au ajuns la Spitalul Județean săptămâna trecută după ce au fost snopiți în bătaie de vecini. Motivul, muzica dată la maximum.
Polițiștii au fost sesizați duminică, în jurul orei 22.00, de către victime. Acestea au reclamat că, mai multe persoane au…