Snopiți în bătaie de vecini, la Mănești. Motivul, muzica la maximum

    171
    0

    Doi bărbați din Mănești au ajuns la Spitalul Județean săptămâna trecută după ce au fost snopiți în bătaie de vecini. Motivul, muzica dată la maximum.

    Polițiștii au fost sesizați duminică, în jurul orei 22.00, de către victime. Acestea au reclamat că, mai multe persoane au…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentAdăpostul public de câini din Giurgiu angajează medic veterinar
    Articolul următorAmenzi în valoare de 7.215 lei aplicate în Vințu de Jos: Polițiștii au verificat 65 de persoane și 53 de autovehicule