Acasă Stiri Giurgiu Toma Petcu, președintele Consiliului Județean Giurgiu, invitat la ședinta ordinară a Consiliului...

Toma Petcu, președintele Consiliului Județean Giurgiu, invitat la ședinta ordinară a Consiliului Local Giurgiu din 11 septembrie

198
0

https://www.facebook.com/share/v/1BDJZbNwVa/
Mulțumesc domnului primar Adrian Anghelescu pentru invitația la ședința Consiliului Local.

Le sunt recunoscător consilierilor locali care au înțeles importanța și au votat Proiectul de hotărâre nr. 238/03.09.2025, privind acordul de…

Articolul precedentAdolescent urmărit și lovit mortal cu mașina de un tânăr de 18 ani, în Germania
Articolul următorCine este Ștefan Pârvu, cel care aduce la Ploiești expoziția de trenulețe