Ilie Bolojan își prezintă bilanțul după 100 de zile de guvernare: „Am evitat intrarea României în incapacitate de plată”

    124
    0

    Ilie Bolojan a declarat, astăzi, la prezentarea bilanțului la 100 de zile de când a preluat funcția de prim-ministru al României, că măsurile luate nu au fost unele de austeritate, ci unele care trebuiau puse în practică, deoarece altfel am fi intrat în incapacitate de plată.



    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentSalubritate, mesaj important pentru piteșteni privind colectarea
    Articolul următorVIDEO | Deszăpezire și împrăștiere de material antiderapant pe Transalpina, în Alba: Eforturi pentru menținerea drumului în condiții de siguranță