La Buzău, sistemul centralizat de încălzire va fi repornit începând de luni. Societatea locală de termoficare a demarat deja probele la rece, astfel încât, dacă temperaturile se mențin scăzute, buzoienii să primească agent termic în locuințe.
Pentru moment, tariful rămâne…