Acasă Stiri Buzau Locuitorii municipiului Buzău primesc căldură de luni. La Nehoiu, agentul termic ajunge...

Locuitorii municipiului Buzău primesc căldură de luni. La Nehoiu, agentul termic ajunge mai devreme

214
0

La Buzău, sistemul centralizat de încălzire va fi repornit începând de luni. Societatea locală de termoficare a demarat deja probele la rece, astfel încât, dacă temperaturile se mențin scăzute, buzoienii să primească agent termic în locuințe.

Pentru moment, tariful rămâne…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentVIDEO | Deszăpezire și împrăștiere de material antiderapant pe Transalpina, în Alba: Eforturi pentru menținerea drumului în condiții de siguranță
Articolul următorFOTO | Mesaj emoționant pentru un medic din Alba Iulia: ,,Eforturile depuse au avut ca rezultat venirea pe lume a micii noastre minuni”