Vremea rece a adus în prim-plan problema încălzirii instituțiilor care adăpostesc persoane vulnerabile. Printre acestea, Spitalul Județean de Urgență Giurgiu se află pe lista de priorități.
Directorul unității medicale, Mihaela Rață, a confirmat că și în această iarnă…