Doi copii, răniți după ce mașina în care se aflau s-a răsturnat

    104
    0

    Doi copii, de cinci, respectiv șase ani, au fost răniți și transportați la spital, vineri după-amiază, după ce mașina în care se aflau a fost implicată într-un accident de circulație la ieșirea din Huși spre Albița.

    „Secția de pompieri Huși a intervenit la un accident rutier…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentBestia de 69 de ani care a violat o fetiță de 6 ani a ajuns în arest – incomod-media.ro
    Articolul următorFOTBAL. Prima etapă incendiară în Liga a IV-a, seria Sud, în județul Giurgiu