Joi, 2 octombrie, la Oltenița, dragostea a fost pusă în lumina reflectoarelor. 127 de cupluri care au împărțit jumătate de secol de viață împreună au fost sărbătorite într-un eveniment de suflet, organizat de Primăria Municipiului și Consiliul Local.
Emoția reînnoirii…