Începe construcția drumului dintre Gara de Sud și Gara de Vest

    164
    0

    Astăzi, la sediul Primăriei Ploiești, s-a semnat contractul pentru un nou drum. Acesta va face legătura rutieră și de transport public între Gara de Sud și Gara de Vest.

    Lucrările vor fi execuitate de firma Hidro Salt B 92 SRL din București.

    Proiectul este finanțat din fonduri europene…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentPrimarul comunei Adunații Copăceni, Daniel RUSU, invitat de seamă la Hramul Bisericii „Sfânta Parascheva” din Pâslari!
    Articolul următorTineri BĂTUȚI pe stradă în Balș. Agresorii au fost identificați și reținuți de polițiști