Acasă Stiri Braila În ultima zi din luna octombrie 70 de șoferi au fost depistați...

În ultima zi din luna octombrie 70 de șoferi au fost depistați încălcând viteza legală – ProBraila

91
0

La data de 31 octombrie a.c., polițiștii rutieri din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Brăila au desfășurat o acțiune pentru prevenirea și combaterea principalelor cauze generatoare de accidente, în special viteza excesivă. În urma acțiunii, polițiștii au…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentPetrecem zilnic ore în șir în fața ecranelor. Cum poți reduce eficient oboseala vizuală prin setările simple ale dispozitivelor
Articolul următorMașină răsturnată pe „Strada bogaților” din Pitești!