Lumina Noctis la Ploiești: Cum a fost în prima seară

    73
    0

    Vineri, 31 octombrie 2025, de la ora 20:00, Palatul Culturii din Ploiești a fost luminat pentru prima dată în cadrul Festivalului „Lumina Noctis”. Evenimentul, organizat de Asociația AMURAL în parteneriat cu Muzeul Județean de Științele Naturii Prahova, își propune ca, pe tot…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentDouă persoane rănite într-un accident rutier la Săbăreni
    Articolul următorAccident MORTAL, sâmbătă seară, în Olt. Victima nu a avut nicio șansă să scape cu viață/ FOTO