Membrii Rotary Club Târgoviște s-au mobilizat și au sărit în ajutorul bătrânilor care sunt îngrijiți în cadrul Căminului „Sfânta Elena” din municipiu, instituție de ocrotire aflată în subordinea Direcției de Asistență Socială Târgoviște. De data aceasta, reprezentanții…