Acasă Stiri Alba Românii care nu ,,respectă” funcționarii ar putea să fie amendați! Guvernul susține...

Românii care nu ,,respectă” funcționarii ar putea să fie amendați! Guvernul susține proiectul: ,,S-a observat o creștere alarmantă a atitudinilor inadecvate manifestate de cetățeni”

166
0

Românii care nu ,,respectă” funcționarii ar putea să fie amendați! Guvernul susține proiectul: ,,S-a observat o creștere alarmantă a atitudinilor inadecvate manifestate de cetățeni”

Românii care nu ,,respectă”…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentBărbat găsit mort pe o bancă în parc
Articolul următorPregătiri pentru platforma de aterizare la heliportul Spitalului Județean