PSD propune o lege prin care șoferii din transportul rutier nu vor mai fi obligați să încarce sau să descarce marfa. Proiectul urmărește să oprească un abuz care afectează de ani de zile mii de conducători auto din România.
Deputatul Ion Samoilă explică faptul că…