Emmanuel Macron anunță eliberarea a doi profesori francezi după trei ani de detenție în Iran

    164
    0

    Cei doi profesori francezi reţinuţi timp de trei ani în Iran fiind acuzați că sunt spioni israelieni, Cecile Kohler şi Jacques Paris, au fost eliberaţi, a anunţat marţi preşedintele Emmanuel Macron, pe rețeaua X. Arestarea lor a avut loc pe 7 mai 2022, în ultima zi a unei…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentPericol public în Pitești! 
    Articolul următorCurățenie de toamnă în Oltenița: colectare a resturilor vegetale între 5 și 14 noiembrie