Cum pot obține bucureștenii compensări pentru căldura nelivrată. Termoenergetica a anunțat condițiile

    100
    0

    Bucureștenii își pot compensa viitoarele facturi la încălzire, dacă aduc dovezi că locuințele au fost reci. După o lună în care sistemul de termoficare a funcționat mai mult în stare de avarie, Termoenergetica a anunțat care sunt pașii de urmat pentru a nu plăti costuri…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentNereguli găsite de Garda de Mediu la 3 ferme de creșterea animalelor din comuna Galbenu – ProBraila
    Articolul următorFost ministru al Finanțelor: „Bolojan, cel mai slab premier din istorie, a băgat România în gard! Contracția este majoră!”