Accidentul rutier s-a produs, sâmbătă seară, pe podul de la Gara de Sud din Ploiești, după ce un autoturism și un autobuz au intrat în coliziune. O femeie a fost transportată la spital. Imagini la finalul textului.
UPDATE: Cum s-a produs accidentul de pe podul de la Gara de Sud (Detalii…