Accident pe podul de la Gara de Sud din Ploiești: autoturism și autobuz implicate

    123
    0

    Accidentul rutier s-a produs, sâmbătă seară, pe podul de la Gara de Sud din Ploiești, după ce un autoturism și un autobuz au intrat în coliziune. O femeie a fost transportată la spital. Imagini la finalul textului.

    UPDATE: Cum s-a produs accidentul de pe podul de la Gara de Sud (Detalii…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentDouă femei au avut nevoie de îngrijiri medicale în urma unui accident rutier, produs, în această după-amiază, în localitatea Căscioarele, județul Giurgiu
    Articolul următorBolojan îi nenorocește pe români: Dublează taxele și impozitele. Reforma din administrație vine la pachet cu amenzi mai mari