Acasă Stiri Dambovita Jandarmii argeșeni au ajutat un bătrân bolnav să ajungă acasă

Jandarmii argeșeni au ajutat un bătrân bolnav să ajungă acasă

59
0

Jandarmii argeșeni au intervenit în sprijinul unui bătrân de 70 de ani, aflat sub tratament medical strict, care, din cauza stării precare a sănătății și a condițiilor meteorologice nefavorabile, nu mai putea ajunge acasă. Militarii aflați în misiune de patrulare și monitorizare…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentGiorgia Meloni și Emmanuel Macron au amânat primul lor summit la nivel înalt. Relația dintre cei doi, marcată de tensiuni
Articolul următor(VIDEO) Aeroportul din Sofia, închis două dimineți consecutive. Suspiciuni legate de criza Iran-SUA