Militariii români din Irak au fost repatriați cu ajutorul NATO

    65
    0

    Cei 117 soldați români din Irak au revenit, sâmbătă, în România, după ce au fost relocați temporar la baze NATO din Turcia și Germania.

    ”Toți cei 117 militari români dislocați în teatrul de operații din Irak au revenit în România în cursul zilei de sâmbătă, 21 martie, ca…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentCirculația pe Podul Prieteniei , Giurgiu – Ruse, va fi liberă pe ambele benzi, de Paște!
    Articolul următorGigel Știrbu: Ziua Olteniei este o sărbătoare a identității, tradițiilor și spiritului unei regiuni care a dat României personalități remarcabile