Szocs și Samara, campioane naționale la dublu feminin

    111
    0

    Perechea Bernadette Szocs/Elizabeta Samara a câștigat titlul în proba feminină de dublu, iar Rareș Șipoș/Cristian Pletea (CS Dinamo București) s-a impus la dublu masculin, sâmbătă, Campionatul Național individual de tenis de masă pentru seniori, în Sala Polivalentă Rapid din…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentSenatorul Titus Corlățean a susținut în dezbaterile pe Legea Bugetului finanțarea Spitalului Pucioasa
    Articolul următorVIDEO | Miere cu arome, produsul inedit adus la Blaj de un apicultor din Suceava, gândit pentru a atrage tinerii: „Mierea a devenit banală, iar piața cere altceva”