Un șofer băut a intrat cu mașina într-o casă

    108
    0

    Un șofer de 39 de ani, din comuna Feliceni, aflat sub influența alcoolului, a fost rănit duminică, după ce a intrat cu mașina în zidul unui imobil din municipiul Odorheiu Secuiesc.

    În timp ce conducea autoturismul, șoferul ar fi pierdut controlul asupra direcției de deplasare, a…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentConsilierul județean Andrei Tudora, demisie pe Facebook. Pare sătul de politică! – incomod-media.ro
    Articolul următorVIDEO | Povestea ultimului cojocar din județul Alba: Liviu Similie, din Șugag, duce mai departe o meserie pe cale de dispariție: „Cojocul este casa ciobanului”