Adrian Veștea, candidat la funcția de prim-ministru, a anunțat luni după-amiază că se va întâlni cu liderul AUR, George Simion, „înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic”.
Citește și: Simion l-a chemat pe Veștea la sediul AUR să-i…