Adrian Veștea, premierul desemnat, anunță că se întâlnește cu George Simion

    16
    0

    Adrian Veștea, candidat la funcția de prim-ministru, a anunțat luni după-amiază că se va întâlni cu liderul AUR, George Simion, „înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic”.

    Citește și: Simion l-a chemat pe Veștea la sediul AUR să-i…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentPSD anunță susținerea Guvernului Veștea și prezintă echipa pentru ministerele-cheie
    Articolul următorNoul adăpost pentru câini fără stăpân de la Câlnic: Contract de peste 20.000 de euro pentru proiectarea amenajării drumului de acces