Preşedintele AUR, George Simion, a declarat luni că s-ar bucura să existe o nominalizare din partea AUR şi să existe un premier AUR, precizând că „asta este o situaţie ideală în care îşi asumă guvernarea, de care fug mulţi”.
„Nu avem nicio problemă şi cu altă…