Acasă Stiri Galati Amenzi de 50.000 de lei după un control al Gărzii de Mediu...

Amenzi de 50.000 de lei după un control al Gărzii de Mediu Galați

18
0

Share0

Comisarii Gărzii Naționale de Mediu – Comisariatul Județean Galați au aplicat sancțiuni în valoare totală de 50.000 de lei în urma unei acțiuni de inspecție și control care a vizat modul de gestionare a deșeurilor…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentCraiova, inundată pentru a doua zi consecutiv. Cantitatea de precipitații a fost dublă comparativ cu ziua de luni
Articolul următorDeputat Marian MINA: „România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor își asumă responsabilitatea până la capăt!”