Au căzut 50 de litri pe metru pătrat!

    11
    0

    Angajații de la Salubritate au fost scoși de primărie luni seară să facă curățenie pe străzile Craiovei, după furtuna care a inundat nu doar case și gospodării, ci și mai multe străzi și pasaje din municipiu.

    „În urma ploii torențiale de azi, de aproximativ 50 de litri pe mp,…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentTârgoviște. Urmează o acțiune de combatere a insectelor, prin pulverizare aeriană – incomod-media.ro
    Articolul următorAUR nu va vota Guvernul Veștea. Simion: Părăsim această sală sinonimă cu trădarea