Acasă Stiri Alba Doi elevi ai Centrului Județean de Excelență Alba, premiați la Sesiunea de...

Doi elevi ai Centrului Județean de Excelență Alba, premiați la Sesiunea de Referate și Comunicări Științifice, faza județeană

10
0

Doi elevi ai Centrului Județean de Excelență Alba, premiați la Sesiunea de Referate și Comunicări Științifice, faza județeană

Elevii Centrului Județean de Excelență Alba, Ana Andreea Filimon (clasa a X-a) și Andrei Nicolae Medrea (clasa a XI-a), au obținut rezultate deosebite la…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentNicușor Dan cheamă partidele la consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier, după căderea Guvernului Veștea: PSD, primul chemat
Articolul următorMaterie nouă opțională pentru elevii de liceu. Programa a fost publicată în Monitorul Oficial