George Simion a scos parlamentarii AUR din sală înainte de începerea votului de învestire a Guvernului Veștea

    11
    0

    Liderul AUR, George Simion, a publicat luni seară pe Facebook un mesaj în timp ce în plenul reunit al Parlamentului a început votul de învestire a Guvernului Veștea.

    „Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot”, a scris George Simion pe Facebook. 

    Anterior, în plen, George Simion, extrem…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentNu-i de glumă! Pompierii verifică utilajele agricole folosite în campania de recoltare – incomod-media.ro
    Articolul următorPrima reacție a lui Veștea, după respingerea Guvernului în Parlament