Nu e de joacă! Poliția Argeș a pornit ofensiva împotriva trotinetiștilor

    14
    0

    Nu e de joacă! Poliția Argeș a pornit ofensiva împotriva trotinetiștilor

    Polițiștii rutieri din Argeș continuă campania europeană „Roadpol 2 Wheelers”, desfășurând acțiuni dedicate participanților la trafic care folosesc mijloace de deplasare pe două roți.

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentFOTO Polițist din Olt, trimis în judecată de DNA pentru trafic de influență. Procurorii spun că ar fi cerut 6.000 de euro pentru o soluție favorabilă într-un dosar de evaziune
    Articolul următorDirectorul general și directorul economic de la Fabrica de Arme Cugir, în preaviz de 60 de zile. Consiliul de administrație pregătește numirea unor directori interimari. Ce se întâmplă cu salariile muncitorilor