Primăria Municipiului Oltenița a transmis, marți, un mesaj de apreciere pentru angajații din serviciul public, cu prilejul Zilei Națiunilor Unite pentru Serviciul Public.
Reprezentanții administrației locale au subliniat rolul pe care îl au, zi de zi, oamenii care contribuie…