Acasă Stiri Alba STP Alba Iulia: „Am aflat din presă că am fost amendați”. Sancțiune...

STP Alba Iulia: „Am aflat din presă că am fost amendați”. Sancțiune de 30.000 de lei, necomunicată încă operatorului de transport

15
0

STP Alba Iulia: „Am aflat din presă că am fost amendați”. Sancțiune de 30.000 de lei, necomunicată încă operatorului de transport

O nouă controversă apare în conflictul dintre operatorul de transport public STP Alba Iulia și autoritățile locale. Deși Poliția Locală a aplicat o…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentFOTO: Cubaneza Gretell Moreno, noua coordonatoare a vicecampioanei Volei Alba Blaj, în stagiunea 2026/2027
Articolul următor24 iunie 2026 | Caniculă în Alba: Comitetul Județean pentru Situații de Urgență convocat pentru a stabili măsuri pentru protejarea populației